• 0(850) 302 0359
  • info@ayesoft.net
X
Kayıt Ol
X
Giriş Yap
Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum
Giriş Yap

Hizmet Şartları

Bu sözleşme sitemiz (ayesoft.net) üzerinden yapılan alışverişler sonrasında devreye girer ve herhangi bir hizmet satın alan tüm müşteriler “Koşuları Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretleyerek bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sitemiz üzerinde satışı yapılan tüm hizmetlerin tasarım ve kodlamalarının hak sahibi ayesoft.net sitesine aittir. Satış, kiralama ve devir hakkı saklıdır. Satılan tüm hizmetler aksi belirtilmediği sürece ömrü boyu lisanslı olarak satılır ve tüm hizmetlerde aksi belirtilmediği sürece 90 gün ücretsiz destek sunulmaktadır. Yine bu hizmetlerde güncelleme hakkı 90 gün ücretsiz olarak sunulur. 90 günün sonunda yeni güncellemelere erişim sağlamak ve/veya destek alabilmek için ilgili hizmetleri için “Destek ve Güncelleme” hizmeti alınması gerekir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sitemiz üzerinde herhangi bir altyapı satışı yapılmamaktadır, satılan hizmetler wordpress v.b yazılımların arayüz değişimini sağlayan “tema / arayüz” hizmetleridir. Dolayısı ile müşterinin kullanacağı altyapıyı destekleyen bir hosting hizmeti ve sitesinin adının yönlendirilmesini sağlayan bir domain hizmeti olmak zorundadır. Tarafımızca satılan hizmetlerin kullanılabilmesi için linux sunuculu bir hosting sahibi olunmalı ve sunucuda “ioncube” desteği olmalıdır. Müşterinin hostinginin php sürümü en az 5.3 olmalıdır.

ÜCRETSİZ HİZMETLER, HEDİYELER ve BU HİZMETLERİN DESTEK DURUMU

Hediye edilen ve/veya ücretsiz olarak sağlanan hizmetlerin güncelliği ile ilgili bir garanti verilmemektedir, bu hizmetler için herhangi bir destek veya güncelleme hizmeti sunulmamaktadır. Bu hizmetlerin dağıtımının sonlandırılması ve/veya ücretli hale getirilmesi hakkı saklıdır.

DESTEK SİSTEMİ
Tüm hizmetler için destek sadece sitemiz (ayesoft.net) üzerinde bulunan destek sistemi aracılığı ile verilmektedir. Destek dili türkçedir. Tarafımızdan destek alabilmeniz için aktif “Destek Hizmeti” nizin olması gerekir, aksi durumda taleplerinize dönüş sağlanmaz. Destek sadece tarafımızdan alınan hizmeti kapsar, ilgili hizmetin çalıştığı altyapı yazılımının desteği tarafımızca verilmez. Destek haftaiçi resmi mesai saatleri içerisinde verilir, mesai saatleri dışında gönderilen destek taleplerine sonraki mesai gününde mesai saati başlangıcında gelen desteklerin tarih/saat ‘leri baz alınarak sırası ile dönüş sağlanır. Telefon üzerinden destek hizmeti sunmamaktayız.

Kontrol ve müdehale gerektiren destek taleplerinde tarafımıza ftp, phpmyadmin ve ilgili altyapı yazılımının yönetim paneline ait yetki kısıtlaması olmayan giriş bilgilerini iletmeniz gerekir. Aksi durumda kontrol veya müdehale sağlanamaz. Güvenliğiniz adına tarafımıza yeni birer erişim kullanıcı ve şifre oluşturularak gönderilmesi ve işlemleriniz tamamlandıktan sonra bize iletilen bilgilerin silinmesi/değiştirilmesi müşterinin sorumluluğundadır.

TESLİMAT ve KURULUM

Satın alınan hizmetler ödeme tarafımıza ulaştığı anda aktive edilir, müşteri kendi müşteri panelinden aktif hizmetlerinin güncelleme paketinin kapsadığı en güncel dosyaları indirme hakkına sahip olur.

Tüm hizmetlerde ilk satın alımda bir defaya mahsus kurulumlar tarafımızca ücretsiz yapılır. Müşteri talep ederse ve kullanacağı sitesinde daha önceden veri bulunmuyor ise demo içerik aktarımı yapılır. Bu kurulum müşteriye özel olacak menü ve kategori ayarlamalarını kapsamaz. Sonrasında talep edilecek kurulumlar ücrete tabi olacaktır.